Moda RaydolapModa Raydolap
Moda RaydolapModa Raydolap
MODA RAYDOLAP

Nasıl Çalışıyoruz?

İsteklerinize giden yol...

Tanışma ve İletişim Kurma

Bizlere, referans olarak, sosyal medya hesaplarımızdan veya telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Projelendirme öncesi ihtiyaç ve isteklerinizi anlamak, tarzınızı tespit etmek ve size çalışma standartlarımızı anlatabilmek için ön toplantı gerçekleştiriyoruz.

1

Rölöve Alımı ve Plan Çizimi

Projelendirme yapabilmek için sizlerle randevulaşarak mekanda rölöve alımı ve sonrasında ön çalışma ve plan çizimi hazırlıyoruz.

2

Fiyat Teklifi ve Anlaşma

Yaptığımız ön çalışma üzerinden sizlere bir sunum hazırlıyoruz ve bununla birlikte kullandığımız tüm ürünler üzerinden bir fiyat teklifi oluşturuyoruz. Yapılacak son değişiklikler tamamlandıktan sonra karşılıklı olarak bir anlaşma sağlamış oluyoruz.

3

3D Görsel Sunum

Yapılan toplantılarımız doğrultusunda planladığımız yaşam alanlarınız, bizlerin öneri ve zevklerine göre 3D olarak hazırlanır. Hazırlanan proje mobilya seçiminden aksesuar, perde, halı, aydınlatmaya kadar her şeyi kapsayarak size gerçekci olarak hazırlandığı için, projenin bitmiş halini hayalinizde canlandırmanıza olanak sağlar.

4

Üretim Aşaması

Oluşturulmuş olan projeye göre seçilen malzemeler mağazamızda numunelerle sizlere sunulur.  Malzeme onayı sonrası mobilya üretimleri gerçekleştirilir.

5

Montaj ve Teslimat

Anahtar teslim projelerde montaj öncesinde evinizdeki tadilat planlaması yapılır ve montaj tarihine kadar bitirilmiş olur. Sonrasında planlanan montaj günü mobilyalarınızın montajı ve teslimatı yapılır.

6
moda raydolap title1
Categories
  • Kategori yok
Latest Posts