PROJELERİMİZ

Giyinme odaları günlük hayatımızın yoğunluğunda pratik ve hayatı kolaylaştıran tasarımlarıyla insanların tercihlerinin başında gelir.  Son zamanlarda giyinmek işini hızlandıracak, düzeni sağlayacak ve estetik kaygılara hitap edecek tasarımlar giyinme odalarını daha da cazip kılıyor. İşleminde işimizi rahatlatmak için bir odaya ihtiyaç duyulmuştur. Giyinme Odaları Ergonomik bir tasarımla birlikte daha da ayrıcalıklı bir kullanım imkanı sunmaktadır.  Moda Ray Dolap tasarım anlamında özel ölçü üretimi sayesinde konforlu bir giyinme ortamı oluşturuluyor. Kalabalık aileler özellikle eşya bölümlerini ferah bir şekilde ayarlayarak rafların ve askılık bölümlerinin yüksekliklerini diledikleri şekilde mimarlarımızla beraber tasarlayabilir ve revize edebilirler. Moda Ray Dolap özel aksesuarlıklarıyla size standart giyinme odalarından çok farklı bir alternatif sunmaktadır. Günlük yaşantımızda bu etkenler konforumuzu arttırmakta, yaşamın dinamiğine ayak uydurmamızı sağlamaktadır. Tüketim çağında olduğumuz bu zamanda seçeneklerde artmış durumdadır. Bu alternatifler evde depolama alanı ihtiyacını arttırmaktadır. Giyinme Odalarının tasarımındaki en büyük kaygı kör köşelerin işlevlendirilmesidir. Kullanım alanlarının maksimum seviyeye çıkarılması temel hedeftir. Bu konuda çalışılırken görüş açısı da referans alınır. Bu sayede aynı anda giysileriniz, çantalarınız ve valizlerinize ulaşımınız kolaylaşacaktır. Görüş hizanızdaki raflar sizin gözlerinizle eşyalarınızın içinde dolaşma imkanını sağlıyor. Bu durum yaşam kalitemizi arttırıp, eşya seçme ve düzenleme için ayırdığımız zamanı kısaltmaktadır.  Moda Ray Dolap tasarımlarıyla size zaman tasarrufunu garanti eder. Bütün kıyafetlerinizi ve eşyalarınız düzenli olarak bir arada görmenizi sağlar.

Sistemin diğer bir faydası en ufak bir boşluğu bile değerlendirmenizdir.. Elbiselerinizi çeşitlerine ve renklerine göre ayırabilirsiniz. Temizlik aletleri, tadilat eşyaları, valizler gibi depolanması ve saklanması güç olan eşyalarınızın düzenli bir şekilde istiflenmesi kolaylaştırır. Aynı zamanda takılarınız, aksesuarlarınızı da seçilecek şekilde yerleştirebilirsiniz.

Moda Ray Dolap Giyinme Odaları hem yerden hem bütçeden tasarruf sağlar. Dolap kapaklarının sistemde kullanılmayışı fiyatta değişiklik sağlayacaktır. Modüler olduğu için yatak odalarında hantal bir görünümün önüne geçmektedir. Bir çok artısı olan Giyinme Odaları eşyaların aydınlık bir ortamda, modern ve modüler kullanılarak hayallerdeki tasarımın geçekleşmesini sağlar.

Whatsapp Destek
1
Whatsapp Destek
Moda Ray Dolap
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?